Тестуємо швидкодію плагінів Contact Form 7 і CForms2

Два роки тому я дуже сів за CMS WordPress і до цього дня вважаю, що на даній cms можна зробити все, що завгодно і для цього не завжди потрібно шукати чужі плагіни, іноді простіше написати свої.

У цій статті я розповім якраз про те випадки, коли велосипед винаходити зовсім не потрібно і тестуватиму швидкість роботи двох популярних плагінів для створення форми зворотного зв'язку.

Коли починав працювати з WordPress для створення контактних форм, я використав плагін cforms2, це свого роду генератор форм. Його робота цілком влаштовує, але є один мінус він жахливо гальмує через масу функціоналу, який вбудований у плагін. Його не можна завантажити з офіційного репозиторію wordpress, але можна з сайту розробників. Більшість його функцій працює без перезавантаження та через AJAX що добре прискорює роботу з плагіном, також у плагіна є вбудована капча і його можна використовувати для коментарів, але я б цього не робив ).

Другим плагіном та супер генератором форм, який тестуватимемо, буде плагін Contact Form 7. Простий, Але з масою можливостей при цьому добре працює з російською мовою.

Тестуємо швидкодію плагінів

Для тестування швидкодії плагінів я використовуватиму Плагін WP-Memory-Usage, який показує, скільки пам'яті необхідно для нормальної роботи WordPress. Ви також можете його собі поставити та побачите, скільки пам'яті вам дає ваш хостинг на виконання скриптів та скільки цієї пам'яті необхідно для WordPress з усіма вашими плагінами, в php параметр memory limit можна перевірити за допомогою коду:

Почнемо тестувати швидкодію плагінів CForms2 та Contact Form 7.

Встановлюю плагін WP-Memory-Usage та переходжу в консоль. На даний момент без цих двох форм генераторів мій WordPress показав наступний результат:

WP-Memory-Usage плагин WordPress memory limit wordpress

 

Тестовий майданчик завалений плагінами, так що не звертайте уваги на те, що такі великі цифри.

Встановлюю плагін CForms2 версії 14,6. Подивимося на результат:

WP-Memory-Usage обмеження пам'яті wordpress cform2

В результаті можна бачити, що встановлений та активований плагін cform2 вимагає 1,56 BMyte пам'яті. Після перевірки я видаляю плагін CForms2 та встановлюю Contact Form 7. На відміну від розглянутого вище, плагін Contact Form 7, на даний момент, не має вбудованої капчі, її нам доведеться встановити окремим плагіном Really Simple CAPTCHA у мене версія капчі 1.5.

Подивимося на результат тестування:

обмеження пам'яті wordpress

Досить дивний результат, виявилося простіший на перший погляд плагін вимагає більше пам'яті для роботи 1,97 BMyte. Незважаючи на це у плагіна Contact Form 7 є величезна перевага, простота налаштування форми зворотного зв'язку. Все налаштування форми відбувається на одній сторінці і володіючи базовими навичками html ви з легкістю збудуєте собі необхідну форму.

Цей пост я почав писати після тестування одного із створених мною сайтів. Сайт був створений на "Поганому хостингу", не називатиму яким. І завдяки плагіну WP-Memory-Usage я визначив, що недобросовісні хостери просто дають у 2 в рази менше пам'яті, чим було обіцяно у тарифному плані. Так як "Поганий хостинг" я називати не хочу, може вони ще виправляться ), то запропоную альтернативу. Раджу хостинг Україна яким користуюся вже півтора року і не можу натішитися. Причому нещодавно для тих у кого клієнти з Росії можна і сервера вказувати з російськими IP-адресами, а буквально пару місяців тому з'явилися і сервери з Німеччини. У хостингу своя адмін панель, а не стандартні cpanel або інші г… І дуже прийнятні ціни. Є система знижок, яка залежить від вашого обороту та партнерська програма, яка діє на постійній основі.. Найголовніше сапорт осудний і відповідає хоч вдень, хоч уночі. Контакти є по Україні, у Москві, через Skype та в особистій адмінці ціла система тих підтримки. Поки що краще нічого не знайшов.

Удачі в роботі з хостингом та у тестуванні ваших плагінів на швидкість роботи. Результати тестування своїх плагінів можете залишати в коментарях до посту.


Купити хостинг WordPress
/* Репетитор по wordpress
Послуги репетитора онлайн. Список курсів, які я веду
  • Базовий курс з веб-дизайну;
  • Верстка сайтів;
  • Загальний курс CMS WordPress та продовження курсу з розробки шаблонів;
  • Розробка сайтів на PHP.
Докладніше читайте на сторінці репетитор по WordPress
*/

Ніколаєнко Максим

Директор веб-студии ProGrafika. Займаюсь розробкою, дизайном та просуванням веб-сайтів. Завжди радий новим читачам блогу та добрим клієнтам.


Вам також може сподобатися...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Шаблони для WordPress
Найкращий хостинг в Україні
Стабільний хостинг для Drupal