Помилка Uncaught TypeError: $ не є функцією в WordPress. Як швидко виправити?

Дуже часто при розробці нового сайту або розробці теми бачимо помилку “Uncaught TypeError: $ не є функцією”, у WordPress це взагалі класика. Проблема виникає тому що WordPress використовується безконфліктний синтаксис jQuery, це означає, що в коді потрібно писати замість знака долара $ текст jQuery.

1. Перший спосіб вирішення проблеми з “Uncaught TypeError: $ не є функцією”

$(вікно).готовий(функція() {

Потрібно писати так:

jQuery(вікно).готовий(функція($) {

// код

}

Тоді всередині код виконуватиметься із знаком долара, ну чи просто замість долара писати jQuery.

2. Другий спосіб вирішення проблеми з помилкою “Uncaught TypeError: $ не є функцією” та автоатизація рішення для WordPress

Нещодавно я задався ідеєю як не змінювати все $ на jQuery і знайшов дуже просте вирішення цієї задачі. У файлі functions.php потрібно додати такий код і все осальне буде відмінно працювати.

wp_add_inline_script( "jquery", ‘$ = jQuery;’ );

Якщо моє рішення вам здалося відмінним або у вас є краще рішення пишіть в коментарях буду радий.

Купить хостинг WordPress