Репетитор з WordPress (Курси WordPress)

Контакти вчителя:

Для індивідуальних занять:
Skype: maxix2009
Mail: info@wp-admin.com.ua

Чому я викладаю онлайн

Ведучи блог і розробляючи сайти я спостерігав, що не у всіх є можливість довго сидіти і читати уроки, крім того в багатьох випадках до людей потрібен індивідуальний підхід, а універсальне рішення для написання уроку знайти можна не завжди. Не думайте, що я перестану писати про нашу улюблену CMS, просто я хочу почати новий формат навчання. Індивідуальний підхід завжди був ефективнішим, особливо для розробників-початківців.

Спосіб викладання

Репетитор онлайн буде зручний для мешканців великих міст, оскільки ви не будете витрачати час на поїздки по місту, які часто можуть зайняти значний час. Пропоную вчитися зі мною через skype – maxix2009, на перших парах навчання буде коштувати 20 дол. за заняття, заняття триватиме 2 академічні години індивідуально. У майбутньому, можливо збиратиму групи, але оскільки формат ведення занять через інтернет новий для мене, то на розширення аудиторії курсів і зниження ціни для груп буду дивитися по ходу роботи. Зараз ви маєте можливість займатися індивідуально з репетитором.

Не всі учні можуть сісти і почати навчатися CMS WordPress у більш розгорнутому вигляді, вам будуть потрібні мінімальні знання.

Вимоги до початку вивчення WordPress

  • Розбиратися у верстці сайтів html та css. Якщо ні, то це не біда, тому що я можу навчити вас верстці, такий курс звичайно буде довшим;
  • Бажано знати основи розробки на PHP. Поки формат індивідуальний, я можу дати вам основи до початку занять з wordpress.

Який із мене репетитор

Загалом я більше 3 років. викладав у навчальному центрі та маю близько 10 років досвіду віддаленої роботи. Працював як індивідуально, і з групами людей. Мій шлях до розробки сайтів був довгим, тому я допоможу скоротити ваш шлях до хорошого результату.

Я вирішив вам розписати трохи про свій шлях у вигляді списку, щороку вивчав нове і продовжую робити це постійно. Це цікавий шлях!

  1. розробка поліграфічного дизайну;
  2. веб дизайн;
  3. верстка сайтів на html+css;
  4. розробка сайтів та своїх CMS мовою php;
  5. розробка сайтів на CMS WordPress;
  6. просування сайтів.

Це далеко не всі мої навички та досвід.

У мене є проекти, якими я можу похвалитися і є ті, які я не можу показати, тому що вони були розроблені для веб-студій, а веб-студії просили не виставляти ці сайти на показ. Думаю, правильніше показати вам мої роботи особисто, тому просто напишіть мені.

Skype – maxix2009.

Тривалість курсу

Тривалість курсу повністю залежатиме від вашої успішності, але коротким він не буде. По ходу спілкування визначимо ваш рівень знань і що вам потрібно буде довчити або просто повторити. Я не вірю в курси за тиждень, зазвичай курс за wordpress у мене становив близько місяця або двох.

Мої групи у соціальних мережах

Для того, щоб бути в курсі останніх новин на моєму блозі, ви також можете вступити до груп.

Facebook, Twitter


Шаблоны для WordPress
Самый лучший хостинг в Украине
Стабильный хостинг для Drupal