Фоми фрілансу

Фрілансер це людина, яка сама пропонує свої послуги і сама шукає собі роботу. Не всі можуть шукати собі роботу, адже іноді простіше коли вас контролюють і вказують що і як робити. Статистика фрілансу За даними за 2005 рік Департаменту праці США, Бюро Трудової Статистики: Близько 10,3 млн робітників у США є незалежними підрядниками (фрілансерами).

Форми фрілансу:

  1. Стрінгер (фрілансер у ЗМІ) – синонім вживаного в Росії словосполучення «позаштатний кореспондент», що застосовується до журналістів, не пов’язаних з редакцією контрактними зобов’язаннями.
  2. Інформаційний робітник – працівник розумової праці (категорія працівників, чия діяльність пов’язана з обробкою наявної інформації та отриманням нової інформації; включає програмістів, аналітиків, фахівців з планування та ін;
  3. Коворкінг (англ. Co-working, спільно працюючі) — це модель роботи, яка полягає в тому, що замість того, щоб працювати вдома, люди (часто фрілансери) знімають спільне приміщення, залишаючись незалежними та вільними, але не відчуваючи при цьому недоліку у спілкуванні , працюючи разом, ділячись ідеями та допомагаючи один одному. Основна суть моделі – помісячна оренда та територіальне об’єднання та організація спільноти для більш ефективної роботи учасників. (загальне обладнання та приміщення за яке сплачують певну суму в місяць усі учасники). Зручно для компаній, що виходять на новий ринок (регіональне телебачення).
  4. Телекотедж — спеціально обладнане приміщення, як правило, у сільській місцевості, створене для вирішення завдання забезпечення мешканців віддалених сіл та селищ високою технологією. (Комп’ютерні клуби з продуманою системою навчання та роботи для віддалених співробітників).

 

Теми курсу фрілансу

Для клієнтів

 

Найкраща біржа українського фрілансу
Фоми фрілансу


Шаблоны для WordPress
Самый лучший хостинг в Украине
Стабильный хостинг для Drupal