Грошові системи (як отримати гроші)

Кожен фрілансер хоче заробити гроші та одне з головних питань, яке ставить будь-який фрілансер “Як отримати гроші” за виконану роботу. На мою думку вдалим завершенням проекту є отримання грошей за якісний продукт, а не сам продукт. Щоб отримувати гроші за свої проекти, потрібно зрозуміти одну істину. Часто замовники це бізнесмени, які вже звикли користуватися перевіреними методами переказу грошей та іншими методами користуватися не хочуть. Тому кожен фрілансер повинен вміти користуватися всіма популярними методами передачі грошей. Саме методами, оскільки грошовий переказ може бути і через грошову систему і навіть відправлений на мобільний телефон, кому як зручніше.

Системи грошових переказів

PayPal

Перший найпоширеніший метод, яким користуються всі фрілансери, це світова система грошових переказів PayPal. Вважаю її найбільш зручною для фрілансера, хоч і з нею треба повозитися. Для початку вам треба перейти на сайт системи PayPal, дуже важливо також на мобільномупристрою встановити додаток. Встановіть її на своєму мобільному, або війдіть в онлайн кабінет, уважно проходячи кожен з пунктів установки і правильно заповнюючи всі поля, так як це буде в майбутньому для вас дуже важливо при виведенні грошей. Гроші можно виводити як на гривневу, так і на доларову карту. Карти повинні бути подтверджені системою PayPal та як тільки гроші прийдуть, ви можете їх виводити в банк. Про те, як це зробити ми поговоримо з наступними статтями. Доречы уважно читайте при реєстрації, тому що є 2 варіанти реєстрації один для пересилання коштів між фізичними особами, родичами чи для допомоги своїм, а інший для бізнесу де можно виставляти інвойси на оплату клієнтам.

Payoneer

Один з дуже гарних та зручних шляхів отримання коштів, можно зареєструватися та дочекатися фізичну карту для виводу. Також ви можете висилати кошти на власну карту банку в долларах. Цю систему можно підєднати до UpWork чи отримувати кошти від партнерських програм таких як Amazon, Envato (themeforest), та інших.

Банківські перекази та WesternUnion

Переказ грошей з пункту А в пункт Б можна також за допомогою поштових, банківських переказів та переказів через інші системи (WesternUnion). При банківському переказі обов’язково беріть з собою паспорт, так як варіантів переказу може бути багато один з яких я користуюся це переказ на картку, також може бути переказ на ім’я одержувача і там вам знадобиться паспорт. Також вам знадобиться паспорт при отриманні грошей через WesternUnion. Користувався ним не часто і вже порядком призабув як скажу що в приватбанку дуже спрощена процедура отримання грошей. Ще хочу відзначити що перекази через WesternUnion дуже дорогі, тому набагато вигідніше користуватися PayPal або Payoneer.

Важливо також розуміти, що правильніше всього працювати через свій розрахунковий рахунок, якщо ви підприємець це дозволить вам сплачувати податки та спати спокійно без фінансових моніторінгів які можуть запитати у вас де брали кошти. Більшість із систем переказів призначені для переказу грошей між родичами і для допомоги один одному. Доречі для підприємців є можливість реєструвати ключ карту для виводу грошей через будь який банкомат, просто запитайте у свого банкіра.

Також якщо ви підприємець дуєе рекомендую вам співпрацювати з досвідченим бухгалтером, це коштує не дорого, але дуже заощадить вам кошти та час в майбутнему. Хоча розібратися у всіх процессах самому також корисно. Хай бухгалтер вас навчить щоб ви могли контролювати його роботу, бо всі ми люди і робимо помилки. В випадку помилок при сплаті налогів на вас може буди накладений штраф або пеня. Платіть всі налоги вчасно.

В загалі працювати сплачуючи податки дуже корисно, за них отримують зарплатню вчителі, ваші батьки отримують пенцію, працюють комунальні служби, підсилюється обороноздатність країни та будуються дороги. В загалі за ваші податки дуже могато чтого робиться і звичайно про все розповісти просто часу не хватить. Якщо ви сумніваєтесь що потянете, розповім вам невеликий лайфхак. Якщо у фоп 5% податку, то просто доадейте ці 5% до вартості ваших послуг, клієнту це будет не так богато, а ви спокійно зможете сплатити податки.

Теми курсу фрілансу

Для клієнтів

 

Найкраща біржа українського фрілансу
Грошові системи (як отримати гроші)


Шаблоны для WordPress
Самый лучший хостинг в Украине
Стабильный хостинг для Drupal