5 WordPress функцій про які ви, можливо, не здогадувалися

Глибоко заховані всередині движка WordPress лежить маса корисних функцій про які багато розробників навіть не здогадуються. Багато хто не знає про ці функції швидше за все тому, що CODEX у WordPress недостатньо розвинений і не всі там є, а тим більше російською та українською мовами.

Через велику корисність таких функцій вирішив викласти мої улюблені . Деякі з них дуже прості і можуть бути використані при розробці ваших плагінів, інші можуть бути використані рідше, але всі ці функції дуже корисні.

функція wp_mail ()

wp_mail – супер легка функція для надсилання пошти. Є можливість навіть надсилати пошту з вкладеннями.

Докладніше про функцію wp_mail можна почитати в codex wordpress. Там же можна прочитати ще про те, що функція має два додаткові параметри $headers і $attachments, вони дають можливість налаштувати заголовки листа та прикріпити файл.

функція wp_loginout()

Додає посилання Увійти / Вийти на сторінку без потреби входити в адмінку. Якщо ви ще не увійшли, то на місці де була розташована функція буде напис Увійти, якщо ви увійдете, то напис змінити на Вийти. Дуже зручно, якщо не хочете прописувати руками /wp-admin/ або /wp-login.php.

Функцію додаємо в будь-яке місце шаблону так <? wp_loginout(); ?>.

Докладніше про функцію можна почитати в кодексі WordPress.

Опції clean_url() є esc_url()

Використовуйте esc_url () замість застарілої clean_url(). Функція робить правильні URL адреси. Наприклад, символ амперсант перетворює на спецсимвол HTML. Функція також вміє додавати відсутній http на початку URL адреси. Одним словом функція виправляє погано структуровані адреси url.

Докладніше про функцію читайте в кодексі WordPress.

Функція wpautop()

Функція використовується для фільтрації повного та короткого вмісту сторінки, виведеного функціями the_content і the_excerpt. Думаю роботу функції легко зрозуміти на простому прикладі взятому з кодексу WordPress.

Код в шаблоні:

Код на висновку:

функція fetch_feed()

Витягує зовнішній канал та аналізує його. Використовує функції SimplePie та FeedCache для вилучення, аналізу та автоматичного кешування. Застарілий аналог функції fetch_feed() це wp_rss().

Докладніше про функцію читайте в кодексі движка.

Успіхів у розробці.


Купить хостинг WordPress
/* Репетитор по wordpress
Послуги репетитора онлайн. Список курсів, які я веду
  • Базовий курс з веб-дизайну;
  • Верстка сайтів;
  • Загальний курс CMS WordPress та продовження курсу з розробки шаблонів;
  • Розробка сайтів на PHP.
Докладніше читайте на сторінці репетитор по WordPress
*/

Ніколаєнко Максим

Директор веб-студии ProGrafika. Займаюсь розробкою, дизайном та просуванням веб-сайтів. Завжди радий новим читачам блогу та добрим клієнтам.


Вам також може сподобатися...

1 Відповідь

  1. Вероніка! :

    Знаю, також що вам не терпиться детальніше освоїти WordPress, але відверніться поки що від Кодексу, відійдіть від комп'ютера і візьміть до рук старий добрий аркуш паперу, ручку або олівець.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Шаблони для WordPress
Найкращий хостинг в Україні
Стабільний хостинг для Drupal