Налаштування шаблонів сторінок у WordPress – урок 23

Шаблони сторінок у WordPress додавати дуже просто, якщо потрібно стилізувати шаблон для всіх сторінок, то можна докорінно створити файл page.php. Створимо файл та помістимо туди код із файлу single.php. Шаблон створено, далі можна буде прибирати та додавати щось своє (нові елементи оформлення, додаткові сайдбари, меню …).

що, що вийшло можна подивитися на прикладі будь-якої раніше створеної сторінки, я натиснув на сторінку portfolio і ось як вона тепер виглядає.

wordpress create page themplate

Про сторінку portfolio ми поговоримо пізніше, а зараз спробуємо зробити шаблони для окремих сторінок, тих, які ми потім зможемо вибирати в панелі адміністратора.

Якщо нам потрібно зробити шаблон для окремої станиці, то можна використовувати спеціальний коментар. Цей коментар є міткою для wordpress, яка вказує, що файл є довільним шаблоном.

Спробуймо почати по порядку створювати наші шаблони для сторінок.

У корені вашої теми є файл на ім'я onecolumn.html, перейменуємо його на tmp-onecolumn.php, приставку tmp ми додаємо, щоб надалі не плутатися де шаблони сторінок, а де інші файли. Після перейменування файлу, додайте у верхню частину шаблону коментар виду:

wordpress створити першу платівку - Курси Wordpress

Зробимо вже знайомі з попередніх уроків кроки та замінимо верхню та нижню частину коду, включити заголовок у файл шаблону, футери, верхній та нижній частині шаблону.

wordpress створити верхню область - Курси Wordpress

створити нижню частину шаблону - курси wordpress

Для того, щоб шаблон почав працювати, ми повинні вказати для якої саме сторінки його необхідно застосувати.. Заходимо в панель адміністратора -> Сторінки -> about і виберемо новий шаблон і оновимо сторінку.

Вибір шаблону на сторінці Wordpress

Ви можете подивитись, як виглядає сторінка у поточному вигляді але вона ще не виводить даних, тільки виводить вміст шаблону tmp-onecolumn.php. Давайте разом вкажемо, що і де ми виводитимемо у шаблоні.

Замінюємо вміст тега <розділ> на код, який ми вже використовували в шаблоні page.php, а саме на ось такий:

Далі, якщо ми подивимося на виведення матеріалу, то побачимо, що текст на сторінці зрушено праворуч, хоча мініатюру ми ще не вставляли, цей момент треба виправити скрізь де ми використали виведення мініатюри.

Мініатюра мого вихідного відеокодеку

Змінюємо ось цей код:

На ось такий:

До зміни коду.

сторінка wordpress без зображень

Після зміни коду.

wordpress сторінка без мініатюри

Я думаю, із зображень наведених вище зрозуміло, про яке виправлення йшлося. Виправте також виведення мініатюри у файлах archive.php, single.php та page.php самостійно.

Успіхів у розробці сайтів, будьте на зв'язку, я ще розповім багато цікавого. У наступному уроці я розповім, як виводити розділ блогу на окремій сторінці.

Вихідники поточного уроку

zip архів тем wordpress