Оплата та ціни в CodeCanyon – Evanto

Кожен раз, коли товар продається на ринки Envato, відсоток від ціни продажу переходить до автора. Сума визначається за двома основними параметрами:

1. продає автор товар тільки на Ринки Envato;
  2. скільки продажів він мав у минулому.

Відсоток від продажу товару: 50 – 70%

rates_current - codecanyonЯк автор на Ринки Envato ви маєте право отримувати від 50% до 70%, від кожного продажу, якщо ви вирішите продавали тільки ті товари, які не продаються в інших місцях. Щодо ексклюзивного авторства – будь-які елементи, які продають на ринках Envato, є унікальними для нашої бібліотеки.
Ви маєте право продавати інші продукти в інших місцях, але не одні й ті самі. Це допомагає тримати якісні ринки з унікальним вмістом, та гарантує покупцям бачити унікальні товари у різних місцях.

Підведемо підсумок:

• Ви можете продати інші продукти на інших сайтах, у тому числі свої власні.
  • Ви не можете продати ті ж продукти в інших місцях.

Нові автори починають на рівні 50%, з обсягу продажу складається відсоток комісійних. Це означає, що чим більше ви продаєте, тим більше ви заробляєте!
У наведеній нижче таблиці ви можете бачити тарифну мережу, як відсотки змінюються з обсягом продажу.

Цінова політика Evanto

codecanyon list price - цены CodeCanyon Evanto

Про ціни англійською, на сайті CodeCanyon. Також кому цікаво можна переглянути їхню історію розцінок тут.

Продаж неексклюзивного товару 33%

Якщо ви хочете продати ту ж інформацію, яку ви продаєте на іншому ринку або на власний сайт, то ви потрапляєте у не виняткові групи. Номери виплат для неексклюзивних авторів 33%, від кожного продажу на ринку Envato.

Додатковий прибуток (Реферальна програма): 30%

Ви можете запрошувати нових користувачів до будь-якого з ринків Envato і ви отримуватимете додатково 30%, від їх першої покупки або поповнення рахунку! ви можете дізнатись більше про реферальну програму. [не переведено]