Додаємо кнопки до wysiwyg редактор wordpress

TinyMCE WordPress додавання кнопок. Як я вже сказав у вступному тексті, редактор за замовчуванням містить лише необхідні елементи. Ви можете додати функціональні можливості за рахунок додавання нових кнопок. Подаю нижче код додавання кнопки в редактор:

Ось ТУТ повний перелік усіх кнопок. Додайте код у вашу тему до файлу function.php. Кнопка також може бути доданий на 2-му або 3-му рядку наступним чином:

Створення кнопок користувача в редакторі TinyMCE:

Якщо ви використовуєте shoortcode або класи для тексту, зображення, кнопки, які також можуть бути створені.

Тут я збираюся створити кнопку у третьому ряду, кнопка буде працювати тільки в тому випадку, якщо користувач має права на редагування постів або сторінок.

Додати нижче код у function.php:

Створимо ще кнопочку яка бере виділений текст у шорткод:

Функція додавання кнопки:

function add_button($buttons){ array_push($buttons,"blcss");return $buttons;}

Додаємо ще код який буде звертатися до редактора TinyMCE та WordPress:

Цей код просто вказує шлях для конкретного файлу JavaScript, customcodes.js, який зберігається в папці scripts, у папці вашої теми. Ви можете жорстко закодувати шлях, але з використанням get_bloginfo методу у вас вийде більш гнучкий код для перенесення на інші сайти.
Виконайте завдання, додавши наступний код файлу з ім'ям customcodes.js . Збережіть його за певним шляхом.
Іконка “CSS.png” має бути 20px Х 20px.

Приховуємо непотрібні кнопки за допомогою параметрів редактора TinyMCE

Якщо ви бажаєте видалити небажані кнопки в редакторі, то просто вкажіть наступний код:

Ви також можете задати спеціальний параметр та показувати лише ті елементи, які ви хочете:

Також працювати з кнопками редактора TinyMCE можна у файлі wp-includes/js/quicktags.js але я б не радив, при оновленні движка ваші налаштування просто злетять.

Стаття була взята та перекладена з сайту: sumtips.com

Подяки та поправки можете надсилати у коментарі.
Постараюся швидко відповісти всім.
Цей код сам використовую, так що додавання кнопок до редактора TinyMCE в WordPress має працювати ідеально.

Постараюся найближчим часом викласти ще статтю як додавати кнопки в режимі редагування коду WordPress.