Замовити SEO аудит сайту

Пишіть:
  • Skype: maxix2009
  • Mail: info@wp-admin.com.ua

Якщо у вас є сайт, але він не рухається з місця і весь час тримає ті самі позиції, то швидше за все ви щось робите не так, вам допоможе аудит сайту. Під словом аудит мають на увазі комплекс заходів вживаних виявлення помилок і недоліків, які були зроблені під час розробки сайту. Після аудиту мною буде складено звіт та план дій. При аудиті можуть бути виявлені як технічні помилки, так і помилки в організації роботи з сайтом.

Технічний SEO аудит

На етапі технічного аудиту виявляється більшість помилок, ми з вами подивимося, чи відповідає ваш сайт вимогам пошукових систем.

У технічному аудиті я перевірю:

• помилки у google webmaster;
  • помилки у мікророзмітці;
  • помилки недоступності сторінок 404, 50x;
  • перевірка файлу robots.txt, допоможемо виявити сторінки недоступні до індексації або ті, які необхідно закрити від індексації;
  • оптимізація URL та налаштування ЧПУ якщо не було налаштовано;
  • перевірка перелінкування на сайті;
  • перевірка карт сайту;
  • налаштування 301 редиректів;
  • визначення канонічних адрес на сайті;
  • оптимізація вихідних зовнішніх посилань;
  • аналіз швидкості завантаження сайту та способи вирішення проблем;
  • назва аналізу, опис. Аналіз правильності складання та пошук дублів, пошук порожніх тегів виявлення занадто довгих заголовків та описів;
  • структура заголовків на сторінці H1-H6;
  • пошук великих зображень, які можна оптимізувати;
  • аналіз повільних скриптів на сайті;
  • виявлення відсутніх alt і title для зображень;
  • перевірка мікророзмітки для соціальних мереж;
  • аналіз налаштованих кнопок соцмереж, за необхідності пропоную альтернативу;
  • налаштування систем веб аналітики Google Analitycs якщо ні не проблема, якщо є тим краще, вони також можуть підказати що робити;
  • аудит зовнішньої маси посилань;
  • аналіз швидкості завантаження сайту та пропозиція щодо прискорення.

Це далеко не повний список того, що я пропоную при складанні технічного SEO аудиту.

Кому не потрібний і кому потрібний SEO аудит

Зазвичай немає сенсу робити аудит сайтів на різних генераторах сторінок чи генераторах лендингів, тому що на них немає можливості повноцінно редагувати код.

З іншого боку, якщо ви створили сайт і готові до запуску, я завжди буду радий переглянути його та виявити проблеми. Також аудит буде корисним, якщо у вас сайт вже працює, і немає зростання або він обвалився.

В результаті проведеного аудиту ви отримаєте технічне завдання на виправлення помилок, яке ви зможете використовувати для поправки сайту самостійно або надати програмісту.

Аудит сайту ціна

Ціна аудиту 100$ іноді ціна може бути вищою, все залежить від розміру сайту. Передплата 50% або за бажанням клієнта 100%. Усі приклади моєї роботи можу показати при особистому спілкуванні.

Пишіть:
  • Skype: maxix2009