Задавайте вопросы по курсам WordPress

Виведення рандомних аватарок для коментарів WordPress

За умовчанням у WordPress налаштований сервіс Gravatar, який може підтягувати фото автора коментатора електронною поштою. Якщо адреса електронної пошти не вказана в коментарях і користувач не зареєстрований у сервісі gravatar, то виводиться стандартна не дуже красива іконка gravatar.

Які є альтернативні варіанти налаштування аватарів:

  • У WordPress можна налаштувати статичні аватари відвідувачів, які будуть використані у всіх доданих анонімними користувачами коментарях.
  • Також можна додати згенеровані аватари, які у кожного користувача вони будуть різні.

Налаштування стандартних аватарів можна знайти в розділі Налаштування > Обговорення. Ви також можете побачити ці два види аватарів на зображенні нижче.

Кастомные аватары в WordPress

У цьому уроці я хотів показати щось схоже на стандартні згенеровані, але цікавіші. Для зміни стандартних аватарів потрібно скористатися функцією get_avatar() існує 2 основних способи.

  • Ви можете додати фільтр до параметра avatar_defaults і змінити масив аватарів, щоб отримати новий параметр для “статичного” для параметра в Налаштуваннях Обговорення.
  • Ви можете додати фільтр для pre_option_avatar_default та повертати URL за замовчуванням.

Я буду використовувати другий варіант, тому URL, що повертається, буде випадково обраний з набору. Приклад фільтра я виведу нижче:

Цей фільтр змінить стандартний потік WordPress та поверне користувачеві випадковий аватар. При коментуванні аватар постійно змінюватиметься і навіть при перезавантаженні сторінки, але це вже не будуть стандартні коментарі. Файли аватарів лежать у темі сайту в папці new_avatars та вибираються рандомно.

Ось так аватарки виглядають на моєму тестовому сайті.

wordpress change avatar

Це найпростіший приклад реалізації показує як можна працювати з аватарами на сайті та фільтром ‘pre_option_avatar_default’ у WordPress.


Купить хостинг WordPress
Репетитор по wordpress
Услуги репетитора онлайн. Список курсов которые я веду
  • Базовый курс по веб-дизайну;
  • Верстка сайтов;
  • Общий курс по CMS WordPress и продолжение курса по разработке шаблонов;
  • Разработка сайтов на PHP.
Подробнее читайте на странице репетитор по WordPress
*/

Николаенко Максим

Директор веб-студии ProGrafika. Занимаюсь разработкой, дизайном и продвижением веб-сайтов. Всегда рад новым читателям блога и хорошим клиентам.


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Шаблоны для WordPress
Самый лучший хостинг в Украине
Стабильный хостинг для Drupal