Виведення рандомних аватарів для коментарів WordPress

За промовчанням у WordPress налаштований сервіс Gravatar, який може підтягувати фото автора коментатора електронною поштою. Якщо адреса електронної пошти не вказана у коментарях і користувач не був зареєстрований у сервісі gravatar, то виводиться стандартна не дуже красива іконка gravatar.

Які є альтернативні варіанти налаштування аватарів:

  • У WordPress можна налаштувати статичні аватари відвідувачів, які будуть використані у всіх доданих анонімними користувачами коментарях.
  • Також можна додати згенеровані аватари, які у кожного користувача вони будуть різні..

Установки стандартних аватарів можна знайти в розділі Налаштування > Обговорення. Ви також можете побачити ці 2 виду аватарів на зображенні нижче.

Кастомные аватары в WordPress

У цьому уроці я хотів показати щось схоже на стандартні згенеровані, але цікавіші. Для зміни стандартних аватарів потрібно скористатися функцією get_avatar() існує 2 основних способу.

  • Ви можете додати фільтр, до параметра avatar_defaults та змінити масив аватарів, щоб отримати новий параметр для “статичного” для параметра в Налаштуваннях Обговорення.
  • Ви можете додати фільтр для pre_option_avatar_default та повертати URL за замовчуванням.

Я використовуватиму другий варіант, тому URL, що повертається, буде випадково обраний з набору. Приклад фільтра я виведу нижче:

Цей фільтр змінить стандартний потік WordPress і поверне користувачеві випадковий аватар. При коментуванні аватар постійно змінюватиметься і навіть при перезавантаженні сторінки, але це вже не будуть стандартні коментарі. Файли аватарів лежать у темі сайту в папці new_avatars та вибираються рандомно.

Ось так аватарки виглядають на моєму тестовому сайті.

wordpress змінити аватар

Це найпростіший приклад реалізації показує як можна працювати з аватарами на сайті та фільтром 'pre_option_avatar_default’ у WordPress.


Купити хостинг WordPress
Репетитор по wordpress
Послуги репетитора онлайн. Список курсів, які я веду
  • Базовий курс з веб-дизайну;
  • Верстка сайтів;
  • Загальний курс CMS WordPress та продовження курсу з розробки шаблонів;
  • Розробка сайтів на PHP.
Докладніше читайте на сторінці репетитор по WordPress
*/

Ніколаєнко Максим

Директор веб-студии ProGrafika. Займаюсь розробкою, дизайном та просуванням веб-сайтів. Завжди радий новим читачам блогу та добрим клієнтам.


Вам також може сподобатися...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Шаблони для WordPress
Найкращий хостинг в Україні
Стабільний хостинг для Drupal