Зробив першу компанію у Yandex Direct

Займаючись оптимізацією сайту для своїх знайомих, вирішив запропонувати їм контекстну рекламу, хоча на той момент я не займався цим напрямом просування. Після отримання моєї пропозиції вони їхні слова були “Це дорого, і ми вже пробували, бюджет пішов і дзвінків не було“. Загалом почухавши потилицю я все-таки сказав їх зробити рекламу на 1 місяць і тому що мої ідеї зазвичай були цінними та працювали, зі скрипом зубами але погодилися.

З того часу минуло 3 місяця та все 3 місяці вони продовжують замовляти рекламу. Виявилося, що реклама працює, просто її потрібно було правильно налаштувати і за нею потрібно було стежити постійно.

Що ж підштовхнуло використати контекст і чому це стало вигідно. Що я зробив із компанією.

• налаштував під цільовий регіон і реклама стала в 8 раз дешевше;
  • далі склав грамотний список оголошень та попросив знайомого копірайтера написати мені цільові продажні статті на кожне оголошення, це дозволило збільшити кількість дзвінків у рази;
  • далі склав список мінус слів, тут здешевлення є завжди, але залежить сильно від тематики сайту, у моєму випадку вдалося здешевити контекстну рекламу в 12 раз;
  • намагався проводити рекламу тільки за цільовими словами і налаштував близько 400 запитів, це дало можливість вибирати потрібні та знизити вартість ще на 40%;
  • прибрав медійну не налаштовану рекламу Яндекса, тому що зовсім не вмів це робити і вирішив, що і без неї має непогано виходити і правда вийшло );

Взагалі бюджет реклами по 400 оголошенням у більшості точним та низькочастотним вийшов близько 15000р. в місяць, це враховуючи, що тематика сама по собі дорога, конкурентна та бізнес. Така реклама на даний момент приносить 3-4 дзвінка.

Думаю, мій досвід проведення контекстної реклами вийшов досить непоганим., все працює і наводить клієнтів. Хочу уточнити, що сайт був оптимізований теж дуже не слабко. Якщо у кого є, які цифри чи досвід просування у контекстній рекламі буду радий побачити їх у коментарях на сайті або до групи соціальних мереж.

Якщо є дані, пишіть бюджет, наскільки знизили, якими методами та на яку тематику сайт. Та мало не забув добре написати ще якесь населення міста, в якому ви просувалися.

Купить хостинг WordPress