Дозволити завантаження будь-яких типів WordPress

Спробуємо дозволити WordPress завантажувати будь-які типи файлів. Спочатку WordPress не дає такої можливості для захисту сайту, але іноді може знадобитися завантажити нестандартний формат.

Для початку простий і не найкращий спосіб. Для WordPress є спеціальний плагін Role Manager але цей плагін дає права завантажувати будь-які файли, а це небезпечно.

Розглянемо ще один спосіб дозволити завантажувати свої типи файлів. У наступному прикладі я дозволю завантажувати PHP, XHTML і Htaccess. Незвичайно так ).
Параметри вказані мною в коді передаються масив дозволених MIME типів. Результат можна бачити на зображенні.
upload-filter загружаем нужный тип MIME файлов в WordPress

А ось і сам код нашого фільтра типів.

Опис типів, які підтримує WordPress, стандартно перебувати за адресою wp-includes/functions.php.

Ваш список повинен містити лише типи файлів, які явно необхідні, в іншому випадку вище константи можуть бути використані зловмисниками.

А ось ще сувенір, плагін для дозволу нових типів для завантаження.

mime type wordpress

Діліться своїм досвідом використання у коментарях. Я поки що не дійшов до тестування плагіна.

2 Відповіді

1. Віт :

Дякую за матеріал! А чому у вордпресі заборонено завантаження SVG файлів? Якщо я дозволю її як це позначиться на безпеці?

• Ніколаєнко Максим :

Обмежте завантаження лише для певного користувача, це дасть більше головного болю тим, хто надумає зламати ваш сайт.
      if ( is_user_logged_in() ) {
      $поточний_користувач = wp_get_поточний_користувач();
      if ( 1 == $current_user->ID ) {
      // робити персонал.
      } ще {
      // робити персонал.
      }

Саме з цим типом файлів під час завантаження не стикався, але думаю після дозволу варто не забувати про регулярні бекапи та оновлення CMS. Я думаю що WP просто обмежує завантаження типів файлів, що рідко використовуються.

Радий, що урок сподобався, якщо є питання пишіть.