Оновлення WordPress старих версій до останньої: як це зробити правильно

Увага завжди робіть копії бази та файлів до початку оновлення від однієї версії до іншої.

Нещодавно трапилося мені складне завдання, а саме прийшов клієнт зі старою версією WordPress 2.1. На мій подив я знайшов все 2 вірусу на всьому сайті, при тому, що він не був захищений ніяк ще з 2007 року. Так як були віруси, я вирішив стандартно зробити ручне оновлення системи і приступати до пошуку вірусів і тут з'явилося відразу кілька проблем.:

1. Хостинг не підтримував php старше 5,3 версії і та була бета.
  2. На хостингу було обмеження файлів, що закачуються мною через ftp. На мою там не тільки сайт з 2007 року не оновлювався, але також хостинг оновлюється.
  3. На цьому хостингу базу вдалося викачати лише завантаживши в корінь свій phpmyadmin, тому що їх вже давно глючив і міг тільки подивитися що було в базі даних, але експорт там зробити було неможливо.
  4. WordPress версії 2,1 всі дані зберігав у кодуванні windows 1251, і було дуже сумно, коли при оновленні весь текст став знаками питання з ромбиками..
  5. WordPress довелося оновлювати реліз за релізом, а таких релізів було більше 140. не став перераховувати всі релізи.

Все вище сказане я вирішив. По-перше зареєстрував нормальний хостинг з яким вже давно дружу. Окрім іншого хостинг теж сайт просканував на проблеми, оскільки є вбудований антивірус. Перенесення сайту на нормальний хостинг одразу викреслив перші 3 пункту.

Щодо кодування БД питання вирішилося з оновленням WordPress версія за версією. Коли при оновленні почали з'являтися питання в тексті, проблема вирішилася досить просто, але щоб знайти це рішення довелося витратити чимало сил. При обновлении важно было от версии к версии перестраивать файл wp-config.php из старой версии в новую по образцу файла wp-config-simple.php который был в каждой новой версии.

Важливо при оновленні старих версій WordPress. Благо пізніше виявилося, що деякі релізи можна було пропускати, наприклад, оновлюємо реліз WordPress 2,71 до версії 2,8 потім до 2,81 і потім можна відразу до 2,86. Думаю ви здогадалися що роботи від цього було набагато менше, але повозитися все одно довелося чимало. Для розуміння наскільки багато разів довелося оновлювати вручну wordpress, подивіться список релізів до останньої версії. До речі, з цих релізів можна і брати файли для оновлення!

Якщо вам ніколи самим витрачати 2-5 днів на якісне оновлення CMS, ви можете замовити це у мене за окрему плату.

Вартість обговорюється від сайту до сайту, приблизна вартість стоятиме від 30 дол. Все залежить від величини сайту і того, наскільки стара версія у вас встановлена. Спробуйте самі, якщо не вийде, то я готовий допомогти за окрему плату.

Пишіть:
  • Skype: maxix2009
  • Mail: info@wp-admin.com.ua

Вам може бути корисний матеріал по ручному оновленню WordPress

Купить хостинг WordPress