Клас для автоматичного підключення класів php

Як завжди лазячи в інтернеті, у пошуках цікавих рішень натрапив на такий клас автоматичного підключення класів, зроблений мовою php. Довго розписувати не стану, просто поділюся знахідкою з читачами блогу, хто програмує, зрозуміє.

Вся робота зі створення та підключення класу складається з кількох етапів:

1. Створюємо 2 файлу index.php та autoload.php.
  2. У файл autoload.php необхідно вставити наш клас.
  3. У файл index.php будемо підключати та пробувати роботу класу.
  4. Поруч із файлами index.php та autoload.php необхідно створити папки
    1. контролер
    2. модель
    3. переглянути

Код класу для файлу autoload.php

Далі створюємо константу ROOT_DIR і підключаємо до файлу index.php створений клас, за допомогою require_once.
Ось у принципі і все, тепер залишилося лише створити додатковий клас та підключити його. Наприклад, я створив клас конфігурації cconfig.php для сайту і поклав його до папки модель.
Доопрацюємо код у файлі index.php.
Як видно з коду вище для підключення нового класу, нам не знадобилася конструкція require_once, оскільки створений вище клас autoloader підключив клас CConfig.

Дана конструкція при розробці робиться один раз і її можна використовувати, так що для економії вашого часу я акуратно все запакував в архів і викладаю на своєму блозі:

Скачать архив с примером

Якщо комусь цей код був корисний, пишіть у коментарях, буду радий хорошим відгукам про виконану роботу.