Екшени та скрипти для WordPress

Код жарт для вашого сайту. Працюватиме не лише на WordPress. Перевертаємо сайт за допомогою css3 стилів.

Заміна окремих слів при додаванні коментарів

За допомогою коду можна визначити список стоп-слів (наприклад, так слово лайка wp-***in) або зробити так, щоб при додаванні в коментарях окремого слова воно замінювалося на спеціальне посилання. Увага: Дані змінюються прямо в базі, а не на висновку.

Додаємо кнопки у візуальний редактор WordPress

Додайте код у файл functions.php вашої теми і у вас з'являться кнопки підрядкового та надрядкового розташування тексту. Стануть в нагоді якщо вам необхідно писати формули в записі на блозі WordPress. Параметр mce_buttons_3 можна замінити на mce_buttons_2 він показує, у якому рядку будуть нові кнопки.

Вимкнути адмін-панелі (Є адмін) повністю

Для повного відключення адмін панелі на стороні користувача для всіх, у тому числі й адміністратора можна використовувати код:

Мініатюра сторінки у списку всіх сторінок адмінки WordPress в окремій колонці мені здалася дуже зручною і я написав урок про один із кодів, які знайшов. Зараз я запропоную вам ще один варіант вирішення цього завдання. Простіший, але й трохи гірше попереднього.

Виведення контенту в окремій колонці у списку статей.

Один із відвідувачів мого сайту попросив допомогти у вирішенні проблеми. Проблема полягала в тому, що на сайті було багато анекдотів., деякі з них потрібно було видаляти, а інші залишати. Оскільки контенту на сайті було багато, а анегдоти короткі, то переходити на сторінку для її перегляду було незручно. Почухавши ріпу і як завжди розуміючи, що часу особливо не вистачає на вирішення всіх завдань, я вирішив відкласти проблему до кращих і вільніших часів. Завдання було вирішено мною при написанні наступного уроку і ось код для вирішення цієї, як виявилося не складного завдання.

Додаємо код у файл functions.php вашої теми.

Купить хостинг WordPress

6 Відповіді

1. Вадим Бачинский :

Це я останнє просив, з анекдотами.

Все працює чудово, те що треба. Навіть уже не чекав. Не знаю як дякувати.

2. адмін :

Радий, що код був корисний. Залишайтесь з нами ще багато всього корисного буде, він працює з API WordPress.