Задавайте вопросы по курсам WordPress

ACF та Qtranslate-X

Була справа нещодавно, я взявся за доопрацювання сайту на WordPress, в ньому було встановлено плагін Qtranslate-X і потрібно було для певних шаблонів сторінок додати поле введення тексту. Проблема виникла в тому, що плагін ACF був свіжим, а Qtranslate-X трохи застарів і в створене поле не додавалася можливість вибору мови.

Виправлення цієї проблеми з плагіном Qtranslate-X виявилося елементарним. Все, що було необхідно, це створити хук і при створенні нового поля додати певний клас.

Виконайте кроки нижче, щоб подружити ACF і qTranslate-X:

 1. Перш ніж ми перейдемо до частини виправлення ACF, потрібно додати ім’я класу в поля, які ви хочете використовувати кількома мовами. Перейдіть на сторінку налаштувань qTranslate-X (Settings > Language) у адмінці WordPress та натисніть вкладку «Integration».
 2. Прокрутіть вниз і знайдіть параметр «Custom Fields». Ви побачите поле введення “class”. Тут ви можете додати ім’я класу для користувачів полів, які ви хочете використовувати кількома мовами. У нашому випадку ми використовували ім’я класу transhable, як показано на скріншоті нижче. Після додавання імені класу збережіть зміни.

ACF та Qtranslate-X

 1. Тепер давайте перейдемо до параметрів поля ACF. Для кожного поля, яке ви хочете зробити багатомовним, додайте ім’я класу, додане на кроці 2, у полі «class» у розділі «Wrapper Attributes», як показано нижче:
  ACF та Qtranslate-X
 2. Майже зроблено. У налаштуваннях поля ACF ви не можете додати ім’я класу безпосередньо в поле введення або поле textarea, яке ви хотіли б використовувати кількома мовами. Тому замість цього ми додали його в обгортку на кроці 3, і тепер нам потрібно використовувати фільтр ACF, щоб додати його до входу або до області тексту. У файлі functions.php вашої теми додайте наступний фрагмент:
   
 3. От і все. Тепер, коли ви використовуєте перемикач мови qTranslate на екрані редагування посту, ваші «перекладаються» поля будуть багатомовними, що дозволить вам додавати контент різними мовами. Сподіваюся, це допоможе тим, хто використовує Advanced Custom Fields і qTranslate-X разом. Якщо у вас є питання чи відгуки, повідомте нам про це у коментарях нижче. У своїх проектах ми використовуємо інший плагін, але часто стикаємося в доопрацюванні з цим, думаю багатьом буде корисна така стаття.

Купить хостинг WordPress
Репетитор по wordpress
Услуги репетитора онлайн. Список курсов которые я веду
 • Базовый курс по веб-дизайну;
 • Верстка сайтов;
 • Общий курс по CMS WordPress и продолжение курса по разработке шаблонов;
 • Разработка сайтов на PHP.
Подробнее читайте на странице репетитор по WordPress
*/

Николаенко Максим

Директор веб-студии ProGrafika. Занимаюсь разработкой, дизайном и продвижением веб-сайтов. Всегда рад новым читателям блога и хорошим клиентам.


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Шаблоны для WordPress
Самый лучший хостинг в Украине
Стабильный хостинг для Drupal