Задавайте вопросы по курсам WordPress

Як використовувати Google Search Console для SEO: Урок 3 “Як оновлювати, розширювати контент”

Після того, як ми розібралися в інтерфейсі Google Seaarch Console, давайте подивимося як з користю можна використовувати цей крутий інструмент. Найчастіше та найважливіше застосування Google Search Console це можливість дивитися за якими запитами вас шукають та розширювати контент за запитами людей. Для прикладу я візьму свій сайт і на ньому покажу, що можна робити і як розвивати.

Для початку увійдіть до Serch Console та виберіть свій сайт, а у лівому меню виберіть ефективність. На вкладці ефективність, трохи нижче, у вкладці сторінки знайдіть та виберіть сторінку, яку ви хочете розвивати.

google search console ефективність список сторінок

 

Після вибору сторінки у вас увімкнеться фільтр по сторінці.

google search console фільтр сторінок

Далі важливий момент, коли у вас вибрано вкладку “Сторінки” та активний фільтр з адресою важливої сторінки. А тепер просто перемикаємось на вкладку “Запити” і на ній бачимо повний перелік запитів, за якими у видачі гугла ваш сайт знаходили.

Якщо ви подивитеся ці запити, то часто в них є ті, яких навіть немає на вашій сторінці. Google часто намагається показати людям те, що їм може бути корисно не тільки, що є у вашій статті, а якщо він вже почав показувати вашу сторінку за запитом якого немає в тексті, то 100% його треба використовувати на вашій сторінці і він точно виросте. Таким чином ви зможете якісно оновлювати статті на вашому сайті.

Для прикладу я взяв статтю з мого сайту з курсу з фрілансу ” ПЕРЕГОВОРИ З ЗАМОВНИКОМ “. І взяв із вкладки “Запити” ті запити, які мені сподобалися, після чого додав запити до ” Топвізору ” для перевірки позиції. Запитів на сторінці не було вбудовано і до вбудовування запитів до цієї статті були такі позиції:

перевірка позицій сайту в google топвізор

За результатами оптимізації цієї сторінки відпишу трохи пізніше, тому що робив перевірку прямо під час написання цього міні курсу. Але в будь-якому випадку використання нових ключових слів і дописування матеріалу завжди призводить до зростання відвідуваності. Google любить, коли йде актуалізація, оновлення та розширення матеріалу.

Перший результат на 2 день з’явився, але думаю ще зачекаю і відпишусь.

google search console перші результати оптимізації

Після того як ви додали нові слова в текст і можливо зробили зображення з атрибутом ALT з потрібними словами, я б рекомендував запускати сторінку на переобхід. Це прискорить процес індексації нового контенту, тому що на даний момент у вас Google може заходити на сайт для переіндексації дуже рідко.

Що потрібно для переходу сторінок до Google Search Console

Скопіюйте посилання, яке потрібно відправити на переобхід і вставте у верхній частині кабінету, після чого натисніть Enter. Робіть так, як показано на малюнку нижче:

google search console надіслати посилання на переобхід

Якщо після перевірки Google побачить, що сторінки немає в індексі, або якщо сторінка є, але її потрібно переіндексувати, ви можете “Запросити індексування” і перевірити сторінку на сайті.

Google search console запросити індексування сторінки

Після цього ваше посилання може змінити позицію вже за годину, але часто це може зайняти більше часу. У будь-якому випадку запит на переіндексацію сторінки прискорить процес.

Перелік тем міні Курсу

  1. Як працює Google Search Console і Google Analytics у чому їхня відмінність?
  2. Інтерфейс програми. Як переглядати дані по веб-сайту та як їх використовувати, працювати з фільтрацією даних та експортом?
  3. Як оновлювати, розширювати контент і запускати його швидко на повторну перевірку? Як вибирати нові ключові слова для сайту?
  4. Як працювати з посиланнями на Google Search Console?

Николаенко Максим

Директор веб-студии ProGrafika. Занимаюсь разработкой, дизайном и продвижением веб-сайтов. Всегда рад новым читателям блога и хорошим клиентам.


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Шаблоны для WordPress
Самый лучший хостинг в Украине
Стабильный хостинг для Drupal