Задавайте вопросы по курсам WordPress

Надіслати листа автору поста WordPress та CF7

Сьогодні я розповім як я справлявся з одним цікавим завданням. У клієнта був статейник з кількома авторами і кожен автор мав отримувати листи зі своїх власних статей. Для вирішення цього завдання ми зареєстрували для кожного автора окремий обліковий запис і вказали пошти авторів.

Далі було завдання до популярного плагіну Contact form 7 ( CF7 ) додати email автора поточної статті або зі сторінки автора. Після не більшого мозкового штурму, десятка випитих чашок кави та пошуків у google я знайшов рішення. Як завжди, проблема була вирішена досить просто, як і все в WordPress. Для виведення динамічної адреси плагін контактної форми я використовував додатковий плагін Contact Form 7 Dynamic Text Extension , за допомогою нього я зміг легко передати динамічне значення в одне з полів форми.

Розглянемо кроки відправлення листів автору посту за допомогою плагіна Contact Form 7 (Cf7)

 1. Встановлюємо плагіни Contact Form 7 та Contact Form 7 Dynamic Text Extension та створіть нову контактну форму з плагіном CF7.
 2. Додаємо будь-які необхідні поля у форму та обов’язково додаємо приховане динамічне поле як показано нижче. Назвіть динамічне поле custom-post-author-email-short-code та додайте ім’я короткого коду CUSTOM_POST_AUTHOR_EMAIL у поле Dynamic value!Надіслати листа автору поста WordPress та CF7
  Додаємо динамічний email у contact form 7
 3. Тепер натисніть на вкладку Пошта форми CF7 та заповніть поле «Кому відправляти Email», використовуючи шорткод:[custom-post-author-email-shortcode] . За допомогою цього налаштування ми домагаємося того, щоб наша контактна форма надсилала повідомлення на нашу адресу електронної пошти, що динамічно генерується.
 4. Реєструємо шорткод, щоб отримати адресу електронної пошти поточного автора посту. Ми створюємо новий шорткод для цієї роботи за допомогою WordPress Shortcode API! Ви можете помістити код у новий плагін або у свій файл functions.php:
/**
 * Отправляем письмо автору поста на его email.
 */
 
function custom_get_post_author_email($atts){
 $value = '';
 if(get_the_author_meta( 'user_email' )) {
  $value = get_the_author_meta( 'user_email' );
 }
 return $value;
}
add_shortcode(CUSTOM_POST_AUTHOR_EMAIL, custom_get_post_author_email);

За допомогою цього простого короткого коду ви отримуєте адресу електронної пошти автора посту і повертаєте його як значення шорткоду. Сподіваюся, що це заощадив у вас той час, який я витратив, поки шукав рішення. Хороших вам клієнтів та швидких рішень завдань.


Купить хостинг WordPress
Репетитор по wordpress
Услуги репетитора онлайн. Список курсов которые я веду
 • Базовый курс по веб-дизайну;
 • Верстка сайтов;
 • Общий курс по CMS WordPress и продолжение курса по разработке шаблонов;
 • Разработка сайтов на PHP.
Подробнее читайте на странице репетитор по WordPress
*/

Николаенко Максим

Директор веб-студии ProGrafika. Занимаюсь разработкой, дизайном и продвижением веб-сайтов. Всегда рад новым читателям блога и хорошим клиентам.


You may also like...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Шаблоны для WordPress
Самый лучший хостинг в Украине
Стабильный хостинг для Drupal